O nas

Serwis Giełda Kotłów (GK) zajmuje się pośrednictwem sprzedaży produktów z branży grzewczej. Nie są to tylko kotły – oferta jest dużo szersza. W naszym serwisie możemy znaleźć wiele kategorii, które poszukuje każda osoba, która chce zmodernizować swój system grzewczy. Kupujący znajdzie od części eksploatacyjnych kotłów, grzejników, pełnej gamy różnych kotłów, do usługi montażu.

W wyszukiwarce GK mamy dostępnych wiele ważnych filtrów. Możemy zaznaczyć lub pojedyncze unikalne cechy, a także zakresy np. mocy. Nasz serwis oczywiście może być przeglądany na urządzeniach mobilnych. Dzięki geolokalizacji w łatwy sposób można wyszukać interesujący nas produkt w najbliższej okolicy.

Giełda kotłów to nowy serwis, który będzie się rozwijał i zmieniał na lepsze dla kupujących i sprzedających. Dlatego z góry dziękujemy za Państwa sugestię i pomysły na zmiany. W przypadku pytań prosimy korzystać z formularza kontaktowego.


Jaka jest idea serwisu?

Strona sprzedająca


Dodaj ogłoszenie

Pamiętaj o zdjęciach wysokiej jakości oraz dokładnym opisie. Postaraj się napisać jak najwięcej w swoim ogłoszeniu, ponieważ kupujący chce wiedzieć jak najwięcej przed zakupem.


Oczekuj na kontakt

Staraj się być dostępny przy telefonie lub komputerze. Szybka i dobra odpowiedź to zwiększone prawdopodobieństwo sprzedaży.


TRANSAKCJA

Strona kupująca


Wyszukaj produkt lub usługę

Skorzystaj z wyszukiwarki serwisu lub wybierz interesującą Cię kategorię, a następnie dokładnie ją filtruj. W znalezieniu najbliższego dostawcy pomoże Ci geolokalizacja.


Wyślij zapytanie lub zadzwoń

Skontaktuj się z sprzedającym poprzez telefon lub mail. Dopytaj o szczegóły oferty.


TRANSAKCJA

Potrzebujesz pomocy?

Biuro obsługi klienta

+48 608 406 182
Pon. - pt. w godz. 09:00 - 18:00

bok@gieldakotlow.pl
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin

Jesteś nowym użytkownikiem?

Dowiedz się jak sprzedawać swoje usługi

Poznaj naszą giełdę bliżej

Chciałbyś wyróżnić swoje oferty, aby trafić do większej liczby odbiorców? Zobacz nasze pakiety

© 2017 www.gieldakotlow.pl - Wszystkie kotły w jednym miejscu!

Powiedz nam co możemy zmienić?